Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

MECHANIKÓW I ELEKTROMECHANIKÓW SAMOCHODOWYCH

Twoim zadaniem będzie diagnozowanie awarii i bieżące naprawy autobusów. Będziesz miał do czynienia zarówno z 20-letnimi pojazdami, jak i autobusami najnowszej generacji. Wśród Twoich obowiązków będą prace w ramach umowy serwisowej z firmą Solaris Bus&Coach Sp. z o.o. Możesz liczyć na przeszkolenie i pomoc doświadczonych pracowników, z czasem będziemy jednak oczekiwali od Ciebie samodzielności. Jeśli jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w pracę – dołącz do nas. Będziesz miał możliwość pracy w znakomicie wyposażonym warsztacie na jednej z najnowocześniejszych zajezdni w regionie.

Wymagania:

a) wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;

b) mile widziane doświadczenie w pracy na tym stanowisku, ale jesteśmy otwarci na przeszkolenie cię.

Zapewniamy:

a) pracę w systemie trzyzmianowym;

b) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony;

c) dobre wynagrodzenie (dodatek stażowy, premie, nagroda roczna tzw. trzynastka, dodatek nocny oraz za pracę w niedziele i święta);

d) wachlarz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i dzieci, bilet wolnej jazdy dla pracownika i rodziny, premia świąteczna;

e) ubrania robocze spełniające normy BHP;

f) przyjazną atmosferę;

g) pracę przy pojazdach najnowszej generacji i obsługę umów serwisowych z firmą Solaris Bus&Coach Sp. z o.o.

h) możliwość rozwoju i awansu.

CV możesz złożyć osobiście w siedzibie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o. lub wysłać na adres e-mail: rekrutacja@mzk.bielsko.pl. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, tel. 33 814 35 11 w. 223, w dni robocze w godz. 7.00-15.00.

.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCY AUTOBUSOWEGO

Jeśli przepisy ruchu drogowego masz w małym palcu, cechuje Cię wysoka kultura osobista, jesteś osobą rozważną, której nie brakuje cierpliwości – aplikuj na stanowisko kierowcy autobusowego. To odpowiedzialna praca wymagająca nie tylko umiejętności w zakresie prowadzenia pojazdu, ale także komunikacji z pasażerami. Dodatkowymi atutami będą dyspozycyjność i odporność na stres. Dołącz do jednej z większych firm w Bielsku-Białej i twórz z nami bezpieczną komunikację miejską.

Wymagania:
a) prawo jazdy kat. D lub D+E;
b) świadectwo kwalifikacji do przewozu osób;
c) zaświadczenie o niekaralności.

Zapewniamy:
a) pracę w systemie dwuzmianowym;
b) stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
c) dobre wynagrodzenie wraz z wachlarzem świadczeń socjalnych;
d) przyjazną atmosferę.

CV możesz złożyć osobiście w siedzibie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o. lub wysłać na adres e-mail: eksploatacja@mzk.bielsko.pl. Wszelkich informacji udziela Kierownik Działu Eksploatacji, e-mail: eksploatacja@mzk.bielsko.pl, tel. 33 814 35 11 w. 250, w dni robocze, w godz. 7.00-15.00.

..


.