AktualnościKomunikatyZamknięcie ul. Olimpijskiej

Informujemy, że w dniu 28 lipca 2020 r. w związku z awarią wodociągu na ul. Olimpijskiej od godziny 8:00 do odwołania (orientacyjny czas zakończenia prac ok. godz. 16:00) wprowadzony zostaje objazd dla linii nr 3, 29 oraz 32. Szczegóły objazdu są dostępne na TUTAJ

W kierunku centrum miasta autobusy linii nr 3 i 29 będą kursowały objazdem ulicą Komorowicką i ul. Olimpijską (z pominięciem ul. Ignacego Daszyńskiego). Nie będzie obsługiwany przystanek Daszyńskiego Stażystów (71) kier. centrum oraz Komorowice Olimpijska (245) kier. centrum.

W kierunku centrum miasta autobusy linii nr 32 będą kursowały objazdem ul. Ignacego Daszyńskiego, ul. Komorowicką i ul. Olimpijską. Nie będzie obsługiwany przystanek Komorowice Olimpijska (245) kier. centrum.

W zamian autobusy ww. linii będą obsługiwały przystanek Komorowice Olimpijska (246) kier. Daszyńskiego (przy Placu Niemczyka).

W kierunku Komorowic Sosny oraz Hałcnowa obsługa przystanków pozostaje bez zmian.

UWAGA! Autobusy nie będą obsługiwały przystanków na trasie objazdu.

Z uwagi na dwukierunkową obsługę przystanku Komorowice Olimpijska (246) kier. Daszyńskiego przez linie nr 3, 29 i 32 uprasza się pasażerów o dokładne sprawdzenie kierunku jazdy na wyświetlaczu przed wejściem do autobusu.