AktualnościBilet miesięczny

Rozpoczyna się kampania promocyjna, która pokaże, dlaczego korzystając z komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej, warto kupić bilet miesięczny lub 30-dniowy.

Dlaczego to się opłaca?

Bo jego cena jest bardzo atrakcyjna. Po podwyżkach cen biletów na przejazdy autobusami komunikacji miejskiej w Bielsku-Białej, bilet miesięczny lub 30-dniowy (w aplikacji mobilnej) na wszystkie linie kosztuje 55 złotych (ulgowy) i 110 złotych (normalny). Jego zakup wyjdzie taniej, niż kupowanie biletów jednorazowych. 

Bo można podróżować wszystkimi liniami. Pasażer oszczędza czas i wsiada do tego autobusu, który akurat podjedzie. Można dowolnie przesiadać się między liniami, podróżując po całym mieście, a także po niektórych okolicznych miejscowościach. Przez miesiąc korzysta się z komunikacji miejskiej bez żadnych ograniczeń.

Bo nie trzeba pamiętać o kasowaniu biletu. Kupując bilet raz i nie trzeba o tym myśleć, aż do początku kolejnego miesiąca. Omija się każdorazowo wizytę w kiosku czy biletomacie, wchodzi się do autobusu bez konieczności kasowania biletu.

Drogi Pasażerze – przekonaj siebie i innych, że to się opłaca.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Wykiwaj podwyżki z biletem miesięcznym i 30-dniowym” – poprzez wymyślenia hasła reklamowego, które zachęci innych do kupowania biletów okresowych (miesięcznych i 30-dniowych). Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone oraz opublikowane na stronie Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz w materiałach informacyjnych. Do wygrania głośnik z technologią Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki i bilety miesięczne. Zgłoszenia można przesyłać od 31 stycznia 2021 r. do 14 lutego 2021 r. na adres: komunikacja.bielsko@gmail.com.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie. Kampania promocyjna „Wykiwaj podwyżki!” jest organizowana przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej. Partnerem akcji jest Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o.

Formularz zgłoszeniowy

Zarządzenie nr ON.0050.1605.2020.KM Prezydenta Miasta Bielska-Białej z dnia 26 stycznia 2021 r. w sprawie konkursu “Wykiwaj podwyżki z biletem miesięcznym i 30 dniowym” – Regulamin Konkursu

Plakat "wykiwaj podwyżki"