AktualnościZmiany w rozkładach linii 56, 56BIS, 31 oraz 9

Decyzją Organizatora Publicznego Transportu Zbiorowego (Miasta Bielska-Białej), od 12 października 2020 r. kursy realizowane dotychczas w ramach rozkładu jazdy linii nr 56BIS do przystanku Janowice Niklówka Pętla zostają włączone do rozkładu jazdy linii nr 56 – na tabliczkach rozkładowych zostają oznaczone symbolem “J – kurs skrócony do przystanku Janowice Niklówka Pętla”.

Wprowadzone zostają korekty w rozkładzie jazdy linii nr 56:
– kurs z przystanku Podwale Dworzec z godz. 14:40 zostaje przyspieszony na godz. 14:35;
– kurs z przystanku Bestwina Centrum z godz. 15:10 zostaje przyspieszony na godz. 15:05;
– kurs wyjazdowy z Zajezdni MZK z godz. 12:44 realizowany dotychczas przez przystanek Warszawska Dworzec zostaje skierowany przez przystanek Podwale Dworzec (odjazd z Podwala o godz. 13:03);
– kurs wyjazdowy z Zajezdni MZK z godz. 16:10 zostaje zlikwidowany;
– kursy z przystanku Bestwina Centrum z godz. 9:55, 18:00 i 21:10 po obsłużeniu przystanku Podwale Dworzec zostają skierowane do Zajezdni MZK (powyższe kursy na rozkładach jazdy zostają oznaczone symbolem “P – kurs do Zajezdni MZK przez Podwale Dworzec”). W związku z powyższym wprowadzone zostają korekty w godzinach odjazdów kursów zjazdowych na odcinku Podwale Dworzec – Zajezdnia MZK;
– kurs zjazdowy do Zajezdni MZK z przystanku Janowice Niklówka Pętla z godz. 17:30 zostaje przetrasowany do przystanku Podwale Dworzec.

Kurs linii nr 31 z przystanku Hałcnów Granica z godz. 18:00 po obsłużeniu przystanku Podwale Dworzec zostaje skierowany do Zajezdni MZK (kursy na rozkładach jazdy zostają oznaczone symbolem “P – kurs do Zajezdni MZK przez Podwale Dworzec”).

Zlikwidowany zostaje kurs zjazdowy linii nr 9 do Zajezdni MZK z Osiedla Polskich Skrzydeł z godz. 15:48.

Szczegóły na stronie: komunikacja.um.bielsko.pl