Przemowa Dyrektora MZK Przemowa Dyrektora MZK

Komunikacja miejska w Bielsku-Białej ma długą i bardzo interesującą historię. Pod tym względem możemy się równać nie tylko z największymi polskimi miastami, ale także z dużymi ośrodkami europejskimi. Wystarczy wspomnieć, że pierwszy elektryczny tramwaj pojawił się na ulicach naszego miasta wcześniej niż w Warszawie, Krakowie, a nawet w Wiedniu.Miejski Zakład Komunikacyjny, jako naturalny spadkobierca tradycji komunikacji miejskiej
w Bielsku-Białej, od wielu lat z powodzeniem kontynuuje dzieło rozpoczęte pod koniec XIX wieku. Firma jest dziś nie tylko największym przewoźnikiem w naszym mieście, ale także jednym
z największych pracodawców w Bielsku-Białej.
Funkcjonowanie Zakładu nierozerwalnie związane jest z mieszkańcami, dla których staramy się profesjonalnie i bezpiecznie świadczyć usługi komunikacji publicznej. Załoga MZK przyjęła ważną filozofię, głoszącą, że "jesteśmy dla Pasażerów" i ciągle będziemy dostosowywać świadczone usługi do ich wymagań i oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę, że w naszej branży liczy się punktualność, bezpieczeństwo, wygoda i sposób obsługi Klienta. Aby temu sprostać w MZK prowadzony jest proces doskonalenia umiejętności i podnoszenia kwalifikacji pracowników oraz ich świadomości z zakresu ekologii.
Wdrożenie i certyfikowanie w październiku 2005 roku Zintegrowanego Systemu Zarządzania, obejmującego zarządzanie jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy, jest potwierdzeniem starań MZK o dobro Pasażera, środowiska naturalnego oraz naszych pracowników.
Na zakończenie chciałbym serdecznie podziękować Pasażerom za systematyczne korzystanie z usług komunikacji publicznej świadczonych przez MZK oraz pozwolę sobie wyrazić nadzieję, że będziecie Państwo w przyszłości coraz bardziej zadowoleni z naszej pracy.


Dyrektor MZK
 
« powrót


wykonanie : WizjaNet
formularz kontaktowy strona główna do góry kontakt kontakt z nami kontakt prezentacja